Salacak Kurye

Müşteri beklentilerinin şekillendirdiği bir hizmet alanı olan kuryecilik, doksanlı yılların ortasında ülkemizde de dünyada olduğu gibi bir başlangıç yaptı. Hızlı ve güvenli dosya, posta, koli ve evrak türevi taşınırların ulaştırılmasında yıllardır sürekli değişim ve gelişim yaşayan bu sektörde, ülkemizin ilklerinden olan ve bugün hala öncülüğü ve liderliği ile önemli gelişmelerin mimarı olan Uğur Kurye farkıyla kaliteli hizmet sunumu gerçekleşiyor.

Titiz çalışma ilkesi ile ilk aşamadan son aşamaya kadar tüm detayları profesyonel bir şekilde yerine getiren Salacak kurye hizmetleri, firmamız bünyesinde 2002 yılından günümüze hizmet sunuyor. Eğitimli personel kadrosunu her zaman bir ayrıcalık olarak müşterilerine yansıtan şubemiz aynı zamanda teknik ve teknolojik tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarına yansıtmıştır.

Planlı ve programlı çalışma ilkesi ile hareket eden şubemiz, siz telefon açtığınız anda teslim edilecek adres için bir harita hazırlamakta ve trafik unsurları, ulaşım süresi gibi tüm bilgileri anında elde etmektedir. Olası her türlü aksaklığın hesaplandığı bu çalışmayı sizde takip edebilirsiniz.

Salacak Motorlu Kurye Hizmeti
– Salacak Arabalı Kurye Hizmeti
– 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
– Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
– Salacak Evrak Gönderimi
– Salacak Ucuz Kurye Hizmeti
– Salacak Yaya Kurye Hizmeti
– Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
– Salacak Gece Kurye Hizmeti
– Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

© 2019: Acil Ümraniye Kurye | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Call Now Button