Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye: Bir noktadan alınıp, bir noktaya teslim edilmesini istediğiniz ve bu hizmeti en fazla 1-4 saat arasında yapılmasını istediğiniz evrak alım ve teslim işidir. Bu işlemde kurtköy kurye motorlarımız belirlediğimiz adresten alımı yapıp, dilediğiniz yere mümkün olan en kısa süre içerisinde evrağınızı teslim edecektir. express Kurye ve Normal Kurye olarak ikiye ayrılır. Fiyat gönderinin Normal veya ekspres olmasına göre değişir.

ARAÇLI KURYE

Hacimli gönderilerinizde tahsis edilen araçlarımız gönderilerinizi adresinizden alarak, istediğiniz adrese ulaştırılmasıdır. Normal fiyat tarifesinin dört katı olarak ücretlendirilir.

YAYA KURYE

Kurtköy Motorlu Kurye Olarak Gün içi teslimat hizmetimizde, yaya kuryelerimizi belirlediğiniz adrese yönlendiriyor, evraklarınızı adresinizden alıp, yine teslim edilmesini istediğiniz yere gün içinde 2-4 saat arasında teslim ediyoruz. Genelde normal evraklar için kullanılan hizmet türüdür.

KURTKÖY KURYE İLE EKSPRES KURYE

Hızlı kurye işlemidir. Bu sistemde kuryelerimiz evrağınızı adresinizden aldığı saatten itibaren en fazla 1,5 saatte evrağınızı belirlediğiniz alıcı noktasına teslimatı gerçekleştirdiğimiz sistemimizdir. Fiyat normal moto kurye tarifemizin iki katıdır. Dönüş indirimi uygulanmaz.

TOPLU DAĞITIM

Kurtköy Moto Kurye Toplu dağıtımlarınız için (promosyon, davetiye, dergi, ilan, broşür vb…) dağıtım birimimiz hizmetinizdedir. İstanbul içi ve dışı teslimat süreli evrak teslim hizmetimizdir. Bu sistemde evraklarınız adresinizden alınır ve ofisimize getirilir. Şirketimizde ayrım, barkodlama ve sisteme girildikten sonra dağıtıma çıkarılır.

ACİL UÇAK KARGO

Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye

İstanbul Uçak Kargo – Merkez: 0216 429 39 54 ( 20 Hat ) | Şube: 0541 516 66 82

İstanbul dan Ankara İzmir, Adana, Bursa, Kayseri, Sivas, Trabzon, Antalya, Samsun, Diyarbakır, Van a göndereceğiniz evrak emtia ve eşyalarınızı 3 ile 6 saat arasında uçak kargo hızı ile teslimatlarını yapıyoruz. İstanbul uçak kargo olarak her zaman en hızlı teslimat yapmakta olan firmamız bu sektörde 2012 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbulda uçak kargo teslimatlarını tüm Türkiye illerine 3 ile 6 saat arasında yapmaktayız

Cumartesi ve Pazar Günü Açık olan Kurtköy Moto Kurye Firmamız 24 Saat Hizmet Vermektedir.
İstanbul Uçak Kargo ,bir gonderinin havalimanından havalimanina en hizli ve en guvenli sekilde tasinmasidir. Uçak Kargo’nun mobil ekipleri, 0216 429 39 54 veya Anadolu Yakası Uçak Kargo Şubesi 0541 516 66 82 nolu cagri merkezimize kayit vermenizin ardından en gec 30 dakika icerisinde gönderinizi adresinizden alır, en hızlı sekilde motorize yada aracli ekipleriyle İstanbul trafigine takılmadan,en yakın havaalanına teslim eder. Teslim alınan gönderiniz yine aynı titizlik ile gideceği adrese en hızlı şekilde teslimatı yapılır.

© 2018: Acilümraniyekurye | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress