Kadıköy Kurye

Kadıköy kurye değişik mahallelerde çalışma arkadaşları oluşturarak müşterilerimize en hızlı kurye hizmetini sunuyoruz. Uygun Motorlu kurye ücretleri ile sizde bu hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsinsiz Acilümraniyekurye

7/24 Kadıköy Kurye Motorlu kurye servisi için 0216 429 39 54 numaralı telefondan bize erişerek moto kurye siparişi verebilirsiniz Kadıköy kurye istediğiniz an itibari ile en hızlı kurye arkadaşımızı süratle sizlere yönlendirerek gönderiyi teslim alıyor ve ihtiyacınıza göre express kurye veya vip kurye ile teslimatını gerçekleştiriyoruz..

Mesai Saatleri Sabah 08:30 Aksam 18:00 Cumartesi Günleri Mesai Bitimi 16:00 Olmaktadır.Pazar Günleri ise Mesai Sonrası Olarak Hesaplanmaktadır.

Kadıköy Kurye’yi aradığınız an itibari ile bölgede müşteriye yakın en yakın Kadıköy motorlu kurye sorumlusu arkadaşı yönlendirerek kısa vakit içinde evrağınızı teslim alarak teslim edilmesi şart olan adrese Normal Kurye, Express Kurye veya diğer ihtiyaçlarınız doğrultunda teslim ediliyor.

(Bu müddetler o günkü hava şartları ve yol vaziyetine göre farklılık gösterebilir.)

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde onlarca kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, konşimento, ordino, öneri dosyası, armağan vs.) nerede olduğu hiç ehemmiyetli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın Kadıköy moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi simültane olarak tarafınıza bildirilir.

 

Operatör,lerimiz sizin için eniyi Motorlu Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin vaktinde gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi (zarf,kutu vb) kuryeye verilecek şekilde hazırladıktan sonra Kadıköy Kurye çağırmalıdır. Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin uygun şekilde poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

kadıköy kurye

kadıköy moto kurye

kadıköy motorlu kurye

 

Bir önceki yazımız olan İndex başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir