Gizlilik Politikası

Acil Express Kurye  İnternet sitesini ziyaret faktörüz neticesi ele geçirdiğimiz bilgilerin hangi asallar da kullanılacağı ve savunacağı işbu “Gizlilik Siyaseti“altında belirtilmektedir. Ziyaretiniz neticesi tedarik edilen bilgilerdeki yanlışlık ve eksiklikler sebebiyle her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve giderlerden ve bilgisayar korsanlığı yoluyla savunma sisteminin tesirsiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Acil Express Kurye mesul tutulamaz.

Şahsi bilgilerin temini ve savunması

İnternet sitemizi kullanarak veya e-mail, belgegeçer gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan kaydedilmektedir. Bu yolla ele geçirilen bilgileri verip vermemekteki tasarruf tamamiyle tarafınıza aittir. Ancak yanlış, yanıltıcı veya eksik verilen bilgi hasebiyle Acil Express Kurye bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza ait olacaktır.
Acil Express Kurye  ”İnternet sitesinde” isim, soyad, doğum tarihi, uygar vaziyet, iletişim ve adres bilgileri haricinde sizinle alakalı olarak direk alınan rastgele bir şahsi bilgi bulunmamaktadır. Müessesesel olarak Acil Express Kurye ile paylaşılan bütün bu bilgiler legal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacak, saklı tutulacak ve istihdam edilen yardımcı kişilerin de bu hususa uymalarını sağlamak için olası olan tedbirler alınacaktır. Sizinle alakalı olarak ele geçirdiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini daimi olarak artırmayı tedarik etmeye yöneliktir.

Acil Express Kurye  sizin müsaadenizle bu bilgileri size daha kısa müddette erişilmesini sağlamak ve sizleri aşağıdaki konularda bilgilendirmek için kullanacaktır:

1. Kurye  konusunda basılı yayınları veyahut diğer yazışmaları göndermek,
2. Elektronik posta ile medya bültenleri ya da bildirimleri göndermek,
3. Satın aldığınız ürünleri ya da armağanlarınızı teslim etmek.

www.acilumraniyekurye.com’dan yapılacak olan bütün gönderilerde, istediğiniz vakit, alıcı listesinden çıkmanız veya bilgilerinizi değiştirmeniz mümkündür.

Telif Hakkı

İnternet sitemizde yayınlanan bütün metinler, resimler ve diğer hususların Telif hakkı ters belirtilmediği takdirde, Fokus Laser’e aittir. Bu sitede yayınlanan metinler, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Yapıtları Yasayı ve bu yasayla alakalı tüm yasal tertip etmeler kapsamından savunma altındadır. Bu yüzden tüm öğeler ticari emel için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar ile ilgili yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer Kullanım Koşulları
Acil Express Kurye sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Koşulları’nda yer alan kararlar ile yukarıda izah eden “Saklılık Siyaseti”nda belirtilen koşulları ve bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Ancak Acil Express Kurye “Saklılık Siyaseti” bölümündeki kararlarda ara ara farklıklar yapma hakkını gizli meblağ.

İnternet sitemizden Acil Express Kurye tarafından işletilmeyen diğer İnternet sitelerine irtibatlar verebiliriz. Bu İnternet sitelerinden rastgele birini ziyaret ederseniz, o sitenin saklılık ve diğer siyasetlerini gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin siyaset ve uygulamalarından Acil Express Kurye ‘nin mesul olmadığını belirtmek isteriz.

© 2019: Acil Ümraniye Kurye | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Call Now Button