Dudullu Kurye

Acil Ümraniye Kurye; İstanbul anadolu yakası ümraniye ilçesine bağlı olan dudullu mahallesinde de Sürekli hizmetlerimiz 7/24kurye ‘Ekiblerimizce devam etmektedir…

Moto kurye firmamız bu sektörde 20 yıllık deneyimi ile sizlere sunduğu evrak taşımacılığı ve lojıstik bağlam da iş disiplini ve uzman lokasyon bilgisine sahip motorize ekip ve ekipmanlarımızla Aralık biçimde İstanbul geneli ve dudulludaki zaman içinde olan yarışlarınız da tek çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız. ümraniye İstanbulun en büyük ilçelerinden biri olmasından yerleşim yeri ve sanayilerinin geniş çapta olduğundan dolayı, iş yerinizden yada evinizden İstanbul ilçelerine yada komşu illerine ulaştırılmasını istediğiniz evrak,pasaport,koli,koli,paket gibi gönderilerinizi o anki aciliyetinize göre problemsiz biçimde gitmesini istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Bu bölgeden yapacağınız gönderilerinizi Dudullu Kurye ekibimiz ile en hızlı biçimde ulaştırıyoruz.

Ümraniye Kurye | Express Kurye

Ümraniye Kurye | Express Kurye

 

İstanbul Anadolu Yakası Dudullu Moto Kurye Hizmetlerindeki Kalitemiz;
İstanbul Anadolu yakası ümraniye’ye bağlı dudullu bölgesindeki bireysel & kurumsal bütün müşterilerimize il sınırları içindeki lokasyonlara iş emriniz den sonra çalışmaya başlıyoruz, çağrı merkezimiz size en yakın olan motorize kurye yönlendirerek evraklarınızı ve gönderilerinizi sizden telimat formunu derli toplu bir biçimde doldurup teslim alarak o anki aciliyet durumunuza göre express yada normal gönderi opsiyonumizle gideceği karşı adresteki birim ve kişilere aynı biçimde teslimat formuna isim imza kaydını alarak teslim etmektedir. Acil Ümraniye Kurye vasıtasıyla yapmış olduğunuz gönderilerinizi alındığı andan teslim edildiği ana kadar durumunu istediğiniz an operasyon merkezi personelimizden edine bilirsiniz, ve teslimatınız sonra isim bilgisi alırsınız. Dudullu Moto Kurye Merkezimiz ile sizinde gönderilerinizi günün her saati nettisiz olarak ulaştırmaktan ekibimiz olarak mutluluk duyarız.

Ümranye Kurye-Arabalı Kurye

Ümranye Kurye-Arabalı Kurye

Dudullu ve Organize Sanayi Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;
Acil Ümraniye Kurye firmamızın sanayilere özel olarak vermiş olduğu hizmetlerimiz arasında bulanan dudullu’daki tüm sanayilere ve iş yerlerine, bireysel müşterilerini, ve bölge ayırmaksızın makul fiyat politakamızla sizinde zaman içinde olan yarışınızda çözüm ortağınız olmayı misyon edinmiş bulunmaktayız. Bizim için en önemli asli görevimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve gönderilerinizin size söz verilen süreler de gidecek olan konuma problemsizca teslimatlarımızın yapılmasıdır. Dudullu bölgemizden yapacağınız hızlı kurye gönderileriniz İstanbul içi bölgelerde toplam da alınıp teslim ediliş süresi 90 dakika, normal kurye gönderileriniz ise 180 dakika da yapılmaktadır. Motokurye ile yapacağınız gönderileriniz maksimum 2 kg olması gereklidir üzeri olan ağır ve ebatlı gönderilerinizde ilaveten ağırlık bedeli yazılır ayrıntılı bilgiyi operasyon merkezimizden alabilirsiniz.

Uçak Kurye

Uçak Kurye

İstanbul ve Dudullu Kurye Hizmet Noktalarımız;
* Adalar, * Arnavutköy, * Atakent, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakkent, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * GaziOsmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Syalnıztepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli bütün ilçelerde Acil Ümraniye Kurye Moto kurye ekibi olarak 7/24 nettisiz hizmet vermekteyiz.

Dudullu Kurye Bölgesindeki Hizmet Seçeneklerimiz;
Dudullu Kurye,Motorlu Kurye Hizmeti

Dudullu Kurye,Nöbetci Motosikletli Kurye Hizmeti

Dudullu Kurye,Acil Moto Kurye Hizmeti

Dudullu Kurye,Express Moto Kurye Hizmeti

Dudullu Kurye,Gece Moto Kurye Hizmeti

ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile Acil Ümraniye Kurye olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişiklik göstermektedir.
Acil Ümraniye Kurye Dudullu Moto Kurye hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayınız…