Anasayfa

Acil Ümraniye kurye olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz.Firmamızda çalışan kurye hızlı dinamik, eğitimli ve prensip sahibi kuryeleriyle sektörde öncü olmayı hedef belirlemiştir. Firmamızın misyonu, siz değerli müşterilerimizin, gönderilerini zamanında teslim etmek en büyük ilkelerimizden biridir.

Ümraniye kurye 70 kurye ile hizmet vermektedir. Moto kurye evraklarınızı normal ve hızlı gönderi olarak alıcılarına teslim eder.

Ümraniye kurye 2005 yılında kurulmuş olup, profosyonel kadrosu ile her geçen gün daha da büyüyerek sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır. (0216) 429 39 54 çağrı merkezi numaramızdan müşteri temsilciniz ile görüşebilir ve sizin için en uygun gönderi seçeneği hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ümraniye moto kurye bünyesinde Ümraniye kurye hizmeti veren çalışanlar, size en ekonomik teklifi sunacaktır. İstanbul’un tüm ilçelerine verilen hizmette sınır tanımayan, gönderilerinizi, paketlerinizi, değerli eşyalarınızı, dosyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz Ümraniye Kurye sektöründe uzman ekiplerle teslimatlarınızı güvenilir bir şekilde teslimat adresine ulaştırır.

Ümraniye kurye hizmeti :
Profesyonel çağrı merkezi çalışanlarımız tarafından kayıtlarınızın alıcı ve teslimat adreslerini eksiksiz olarak sizlerden alınır ve güvenilir bir kayıt oluşturmaktadırlar. www.umraniyekurye.com siz değerli müşterilerine en değerli şey olan zamanı kazandırır. Müşteri temsilcilerimiz tarafından alınan kayıtlar sistem üzerinden operasyon birimlerine gönderilip, gerekli adresler alım bölgesindeki kuryemize iletilip yapılan ön hazırlık aşamasından sonra teslimatlarınızın son evresine kadar takip edilir ve siz müşterimize gereken bilgi akışı operasyon tarafından sağlanarak Ümraniye kurye siparişleriniz tamamlanır.

Hizmette sınır tanımayan Ümraniye express Kurye hizmetimiz, isme imzalı teslimatlar yapıldığından dolayı kayıtlarınızı her daim sorgulayabilir, müşteri temsilcilerimiz sizlere teslimat hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Ümraniye kurye firmamız Kurye sektörü dışında yurt içi ve yurt dışı kıymetli eşyalarınızı adresten alıp gidecek teslimat adreslerine güvenli bir şekilde şahıs/firma yerine ulaştırır.Bu süre zarfı içerisinde gönderileriniz Ümraniye acil kurye güvencesi altındadır. Gönderi tarifelerimiz semt ve bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Tarifelerle ilgili tüm sormak istediğiniz sorularınızı (0216) 429 39 54 no lu çağrı merkezimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek sorgulayabilirsiniz. Teslimat süreleri normal, ekspres ve duble ekspres olarak siz müşterilerimizin dilediği süre içinde yerine ulaştırılması için seçenek sunulmuştur

Ümraniye Gün İçi Kurye
Ümraniye Kargo
Ümraniye Uçak Kargo
Ümraniye Kiralık
Ümraniye Moto Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2018: Acilümraniyekurye | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress