Ataşehir Kurye | Acil Kurye | Motorlu Kurye | 0216 429 3954

 Ataşehir kurye olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz.Firmamızda çalışan kurye hızlı dinamik, eğitimli ve prensip sahibi kuryeleriyle sektörde öncü olmayı hedef belirlemiştir. Firmamızın misyonu, siz değerli müşterilerimizin, gönderilerini zamanında teslim etmek en büyük ilkelerimizden biridir.


Ataşehir
motorlu kurye 70 kurye ile hizmet vermektedir. Moto kurye evraklarınızı normal ve hızlı gönderi olarak alıcılarına teslim eder. Firma çalışanlarımız son model motosiklete hizmet vermektedir.Motorlu kurye zamanında evrak teslimatı konusunda iyi bir firma olmayı hedef belirlemiştir.Ataşehir kurye olarak hızlı güvenilir iş politikası ile hareket etmekteyiz.Firmamız müşterilerine sunduğu çözümler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz asla yarıda kalmaz.Evraklarınız hızlı güvenilir şekilde teslimatları sağlanır. kurye bütçenizi zorlamadanİşlemlerinizin gerçekleşmesi için iyi bir çözüm ortağıdır.Ataşehir kurye, ekspres kurye, arabalı kurye, vip kurye,yaya kurye olarak hizmet vermektedir.Ataşehir kurye 7/24 müşterilimize hizmet vermektedir.Ataşehir kurye ekspres gönderinizi 1,15 dk normal gönderilerinizi 3 saat içerisinde teslimat yapmaktadır.
Ataşehir Kurye

Hizmet kalitesinin önemi gün geçtikce artmakta Ataşehir kurye Bu alanda yapılan çalışmaların da buna paralel olarak müşteri ihtiyaç istek ve talebleri doğrultusunda hizmet kalitesine verdiği önemle Ataşehir kurye sizlere en etkin güvenilir doğru hizmet sunabilmek adına büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Ataşehir Kurye ihtiyaclarınızı karşılamaya yönelik gereken donanımı kurmuştur. Verilen bilgiler kayıt alındıktan hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır.

Ataşehir Kurye Şirketine gelen gönderilerinizi en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese kusursuzca zamanında teslimat sağlar. Ataşehir Kurye hizmetinin bilincinde olup yılların vermiş olduğu deneyim ile İstanbulun her noktasına organize olmuştur. Sizleri kurye beklemekten semtinizde kurye arama derdinden kurtarmıştır.

Motorlu kuryelerin tercih edilmesinin en büyük sebebi büyük şehirlerdeki trafik keşmekeşinde arabalı kurye ile ulaşımın zor olduğu bölgelere motorlu kurye ekiplerimizce ulaşılır gönderileriniz tam zamanında ve en hesaplı şekilde teslim edilir

MOTO KURYE  hizmet anlayışı kurye personellerine titiz ve seçici davranmakta kurye personelini sürekli eğitmektedir.Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için özveriden kacınmayan MOTO KURYE İstanbulun her noktasında teslimat yapabilmektedir.0216 429 39 54 çağrı merkezi numaramızdan müşteri temsilciniz ile görüşebilir ve sizin için en uygun gönderi seçeneği hizmetinden yararlanabilirsiniz.Ataşehir kurye hizmeti veren çalışanlar, size en ekonomik teklifi sunacaktır. İstanbul’un tüm ilçelerine verilen hizmette sınır tanımayan, gönderilerinizi, paketlerinizi, değerli eşyalarınızı, dosyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz Ataşehir Kurye sektöründe uzman ekiplerle teslimatlarınızı güvenilir bir şekilde teslimat adresine ulaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2018: Acilümraniyekurye | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress