Anadolu Yakası Kurye Hizmetleri

Kurye : Şirket ve iş yerleri için oldukça önemli olan dağıtıma hazır tüm gönderilerinizin, eksiksiz bir şekilde gerekli kişi ya da kuruluşlara teslim etmekle yükümlü olan kişilerdir. Moto Kurye‘lerimiz tarafınızdan alınan gönderinizin, yapılan programa uygun bir şekilde dağıtımının yapılmasını sağlayan uzman ekibimizdir. Gün içerisinde gitmesi gereken önemli ve acil iletilerinizi sağlamakla yükümlüdürler. Bireysel ve Kurumsal olarak her sektöre sağladığımız birMoto Kurye hizmetidir. istanbul içi tüm ilçe ve semtlerine acil ulaşmasını istediğiniz evrak paket vb tüm gönderileriniz için Acilümraniyekurye ekiplerimiz istanbulun her semtinde hazır bulunan profesyönel adres bilgisine sahip kurye’lerimiz ile çalışmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek tıkla bize ulaşmaktır.

Acilümraniyekurye Kurye Hizmetimiz ve Koşullarımız

Kurye hizmetimiz Acilümraniyekurye mizin istanbul il sınırları içerisinde vermiş olduğumuz bir taşıma hizmetimizdir. İstanbula bağlı 39 ilçesinde aktif olarak faliyette olan kurye personellerimiz çağrı merkezimizin düzenlediği rota doğrultusunda çalışır ve hizmet verir. Bireysel ve kurumsal firmalarınızın gün içindeki zamanla olan yarışınızdaki en iyi çözüm ortağınız olma yolunda ilerlemektedir. Sizlerin çağrı merkezimize oluşturduğunuz iş emriniz sonrasında bulunduğunuz lokasyona en yakın moto kurye yönledirilir ve aciliyetinize göre evrağınız gitmesini istediğiniz konuma firmamız güvencesi altında isim imza kaydı alınarak teslimatınız gerçekleştirilir. Fİrmamızdan yapmış olduğunuz Motorlu Kurye gönderileriniz sizlerin aciliyet durumunuza göre operasyon merkezimize açmış olduğunuz iş emriniz doğrıltusunda sizlerin seçmiş olduğu gönderi seçeneğinize göre vip kurye, express kurye, veya normal kurye gibi seçeneklerimizle güvenli bir şekilde istediğiniz adres ve konuma motorize kurye ekiplerimizce ulaştırılır.

İstanbul İçi Bölgelerde Kurye Teslimat Sürelerimiz

 Acilümraniyekurye ; İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere toplam 39 ilçesi ve mahallelerine geçerli teslimat sürelerimizdir için geçerlidir.!

* Kurye ; Hizmetimiz operasyon merkezimize kaydınız oluşturulduktan sonra istanbul içi geçerli 1′ nci ve 7′ nci bölgeleri arasında toplamda alınıp teslim edilmesi (60) dakikadır ve en hızlı gönderi seçeneğimizdir. Moto Kurye hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için kurye merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Express Kurye ; Hizmetimiz ise vip kurye de geçerli olan aynı bölgelerde iş emri kaydınız oluşturulduk’ tan sonra toplamda (90) dakikadır. Express Moto Kurye gönderileriniz normal gönderilerinizden daha hızlı ulaştırılır ve sizin gönderiniz dışında gönderi noktasına uğramaz doğrudan sizin istediğiniz lokasyona kensine verilen talimatlar doğrultusunda evrağınızı teslim eder.

Normal Kurye ; Hizmetimiz Diğer gönderi seçeneklerimizden en uzun sürede teslimatı yapılan bir normal moto kurye hizmetimizdir. Normal Kurye gönderileriniz istanbul içi bölgelerde toplamda (3) ila (3.5) saat arasındadır daha detaylı bilgi için operasyon merkezimizle iletişime geçin.

Acilümraniyekurye Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

kurye | Acil Moto Kurye Hizmeti

kurye | Vip Moto Kurye Hizmeti

kurye Express Moto Kurye Hizmeti

kurye Hızlı Moto Kurye Hizmeti

kurye Motosikletli Kurye Hizmeti

Acilümraniyekurye İstanbulun tüm semtlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz Motosikletli Kurye hizmet vermektedir.

Acilümraniyekurye iletişim Telefonlarımız ; 0216 429 39 54 – 0541 516 66 82

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2019: Acil Ümraniye Kurye | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Call Now Button